Araç seramik kaplama işleminde büyük bir dikkat gerekir. Firmamız da bunun farkında olduğundan seramik kaplama işleminde büyük bir itina gösteriyor. Seramik kaplama işleminde aracın ultraviyole ışınlardan korunmasını ve orijinalliğini korunmasını sağlar. Ayrıca çizikleri de giderir. Ve araçların boyasını korur, güçlendirir. Seramik kaplama işleminde lekeler, çizikler, parlatma ve bakım işlemlerinin kusursuz bir şekilde yapılması bu işin en önemli koşullarıdır. Seramik kaplamada mikrofiber bezler kullanılır.

Bölgede yapılan işlemler yaklaşık 1 saat kadar kurur ve böylece seramik kaplama işi tamamlanmış olur. Araç sahipleri seramik kaplamayı genellikle sıfır araçlarında kullanır. Çünkü orijinalliği korumak isterler. Seramik kaplama işlemi profesyonellik isteyen bir iştir. Bu yüzden bu hizmeti veren firmaların öz geçmişini bilmek gerekir. Firmamız bu işte oldukça iyi ve referanslıdır. Peki, seramik kaplamanın otomobiller için başka ne faydaları vardır? Yazımızda bunun detayları hakkında bilgi vereceğiz.

SERAMİK KAPLAMANIN FAYDALARI

    • 0 km araçlar için orijinalliği korur.
    • Araç boyalarını korur ve güçlendirir. Boyanın akmasını önler.
    • Araç dışında bulunan kirlerin temizlenmesini ve onarılmasını sağlar.
    • Kir oluşumunu geciktirir ve aracınızın daha temiz olmasını sağlar.
    • Seramik kaplamadan sonra aracın yüzeyinin parlak olmasını sağlar.

SERAMİK KAPLAMADA FİRMANIN ÖNEMİ

Seramik kaplama işlemini her firmaya yaptırmamak gerekir. Kalitesiz firmalarda yapılan bu işlemler pişmanlığa yol açabiliyor. Bu yüzden mutlaka firmalar hakkında detaylı bilgi sahibi olunmadan seramik kaplattırmamak gerekir.

TOP