Araç Kaplama İşlemi Nasıl Uygulanır?

YK Garaga araç kaplama işlemleri kaput koruma ve renk değişimi içeren bir uygulamadır. Araç üzeri reklam yaptırmak için de sonax araç kaplama tercih edilebilir. Esnek yapısı sayesinde kavisli ve perçinli yüzeylere de kolay bir şekilde uygulanır. Ayrıca folyo işlemi sonrası renk ve kaplama değişimi gibi farklılıklar yapılması gerekirse ısı ve folyo sökücü solüsyonlar yardımıyla basitçe sökülecek ve yenilenebilecektir.

Dekorasyon, harf ve şekil uygulamak isteyenlerin tek adresi YK Garaga araç kaplama firması olacaktır. Hava baloncuğu bırakmadan hızlı bir sürede uygulanır. Tek taraflı, delikli, gündüz görünürlüğü arttırıcı bin bir çeşit renk seçeneği ile yaptırılabilir.

Araç Kaplama Özellikleri Nelerdir?

Son derece kolay ve uygun bir uygulamadır. Çekme yapma durumlarını önleyen bir sistem ile kaplama işlemi gerçekleştirilir. Kolay sökülebildiği için tercih edilir. Bir takım reklam, tanıtım gibi durumlarda kısa vadede etkili olacaktır. Çok çeşitli konseptlere uygundur. Hayal gücüne göre birbirinden farklı işlemler de yapılabilir. Bazı zor zeminler için özel yapışkanlar ile sonax araç kaplama işlemi sağlanır. Hassas bölgelere uygun kaput koruma folyoları kullanılır. Gündüz renk netliği sağlamak için ambulans, polis aracı, itfaiye gibi araçlara özel florasan yapılır. Zorlu hava şartlarına dayanıklı olması ilgi çekici ve gerekli bir diğer özelliğidir.

Renk Değiştirme İşlemi Nasıl Yasal Hale Getirilir?

Prosedüre göre EK1 belgesi ile yapılan muayene sonrası aracın renginin folyo ile kaplandığı tespit ettirilip, tescil belgesi ile yapılan başvuru sonrası kanuni hale gelir.

TOP